Geen Poll

Er is op dit moment geen poll.

Het NijSAC Bestuur

  

 

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Karlijn Snoeijs Tom Stock Carla van Heck Teske Voerman Joost Broekman
0612380373 0650433351 0611080972 0623298798 0657316888

Het bestuur zorgt ervoor dat de NijSAC datgene blijft doen, wat we met zijn allen zo graag doen: alpineren en sportklimmen. Denk bij bestuurswerkzaamheden bijvoorbeeld aan het behartigen van onze belangen bij het Radboud Sportcentrum (RSC), de Koninklijke Nederlandse Klim- en Bergsport Vereniging (NKBV), de Nederlandse Studenten Alpen Club (NSAC) en de Nijmeegse Studenten Sport Raad (NSSR). Of het in goede banen leiden van klimavonden, introductieactiviteiten en klimweekenden. Daarnaast behartigt het bestuur de budgetaire belangen, organiseert het Algemene Leden Vergaderingen en onderhoudt het de interSACiale contacten. Dit zijn echter slechts enkele voorbeelden die een kijkje geven in de 'keuken' van het NijSAC bestuur.

Officieel bestaat er voor leden 2 maal per jaar de mogelijkheid hun invloed als lid uit te oefenen op de activiteiten van het bestuur, namelijk tijdens de Algemene Leden Vergadering. Het is daarnaast natuurlijk ook mogelijk om buiten deze Algemene Leden Vergaderingen suggesties ter verbetering aan het bestuur te doen toekomen, via mail, telefoon of door ze direct aan te spreken.

 

 


Oud bestuur 2017

Van 10 mei 2017 tot 15 juni 2017

 

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Karlijn Snoeijs Thom Ottenbros Carla van Heck Teske Voerman Joost Broekman

 

 

Oud bestuur 2016/2017

Van 23 mei 2016 tot 10 mei 2017

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Özden Cosgun Thom Ottenbros Anouk ter Horst Esther Beckers David Ludwig


Oud bestuur 2016

Van 18 februari 2016 tot 23 mei 2016

Mees van der Meulen Jeroen Aaldering Anne Teeuwissen Maarten Broekman
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Mees van der Meulen Jeroen Aaldering Anne Teeuwissen Esther Beckers Maarten Broekman

 

Van 19 november 2015 tot 18 februari 2016

Mees van der Meulen Jeroen Aaldering Anne Teeuwissen Aranka Wichers Maarten Broekman
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Mees van der Meulen Jeroen Aaldering Anne Teeuwissen Aranka Wichers Maarten Broekman

Oud bestuur 2015

Van 11 mei 2015 tot 19 november 2015

Mees van der Meulen Dennis Hendrikx Anne Teeuwissen Aranka Wichers Maarten Broekman
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Mees van der Meulen Dennis Hendrikx Anne Teeuwissen Aranka Wichers Maarten Broekman

 

Van 22 januari 2015 tot 11 mei 2015

nvt Dennis Hendrikx Wendy Groenendaal Aranka Wichers Hanneke van der Zandt
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
n.v.t. Dennis Hendrikx Wendy Groenendaal Aranka Wichers Hanneke van der Zandt

Oud bestuur 2014

Van 8 mei 2014 tot 22 januari 2015

Bauke Niessen Dennis Hendrikx Wendy Groenendaal Charlotte Levering Hanneke van der Zandt
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Bauke Niessen Dennis Hendrikx Wendy Groenendaal Charlotte Levering Hanneke van der Zandt

Oud bestuur 2013/2014

Van 25 april 2013 tot 8 mei 2014

Karen Huisman Twan van Laarhoven Leon Houben Rob Slits Dave van Hooren
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Karen Huisman Twan van Laarhoven Leon Houben Rob Slits Dave van Hooren

Oud bestuur 2012/2013

Van 23 oktober 2012 tot 25 april 2013

Goke Pieters Twan van Laarhoven Leon Houben Iris Theunissen Dave van Hooren
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Goke Pieters Twan van Laarhoven Leon Houben Iris Theunissen Dave van Hooren

Oud bestuur 2012

Van 23 mei 2012 tot 23 oktober 2012

Goke Pieters Robbin Pennings Idzard Stoker Iris Theunissen Geen foto
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Goke Pieters Robbin Pennings Idzard Stoker Iris Theunissen Jurgen Tesselaar

Oud bestuur 2011/2012

Van 10 november 2011 tot 23 mei 2012

Robbin Pennings Idzard Stoker Geen foto
Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Maciek Sokolewicz Robin Pennings Idzard Stoker Ellen Geurts Jurgen Tesselaar

Oud bestuur 2011

Van 11 mei 2011 tot 10 november 2011

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Maciek Sokolewicz Bertho Busink Joris van der Heuvel Ellen Geurts Idzard Stoker

Oud bestuur 2010/2011

Van 10 oktober 2010 tot 11 mei 2011

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Joris van der Heuvel Bertho Busink Maciek Sokolewicz Ellen Geurts Saar Terra

Oud bestuur 2010

Van 15 april 2010 tot 10 oktober 2010

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Dion Voerman Eva Cillessen Maciek Sokolewicz Timmy Visser Saar Terra

Oud bestuur 2009/2010

Van 22 oktober 2009 tot 15 april 2010

Klimcommissaris Penningmeester Voorzitter Secretaris Vice-voorzitter
Toby Schadenberg Eva Cillessen Palau Holst Timmy Visser Maciek Sokolewicz

 


Sponsored by: Grip Klimcentrum Nijmegen, Café BEER & bites, Kathmandu