Geen Poll

Er is op dit moment geen poll.

Vacatures NijSAC commissies

De NijSAC heeft veel leuke en gezellige commissies. Vaak kunnen de commissies wel versterking gebruiken. Hieronder staat daarom een overzicht met voor alle commissies weergegeven hoeveel mensen ze nog zoeken. Lijkt het je leuk om bij een commissie te gaan, schroom dan niet deze commissie te mailen. Ook als er hier staat dat ze niet naar mensen op zoek zijn, kun je altijd een mailtje sturen. Commissie werk is namelijk niet alleen erg nuttig voor de NijSAC, maar ook nog eens heel leuk. 

Commissie Mailadres Gezocht
Actueel Overzicht Vacatures
Activiteitencommisie activiteiten@nijsac.climbing.nl 0 leden 
Advies commissie adcie@nijsac.climbing.nl 0 leden
Alpiene coordinators ac@nijsac.climbing.nl 0 leden
Batavierenrace commissie batavierenrace@nijsac.climbing.nl 2 leden
bijna Livre Ouvert gedrukt commissie blog@nijsac.climbing.nl 2 leden (bij voorkeur nieuwe leden)
Dies commissie dies@nijsac.climbing.nl 3 leden (bij voorkeur nieuwe leden)
Financiele advies commissie ficie@nijsac.climbing.nl 0 leden
Huisstijlcommissie huiscie@nijsac.climbing.nl 0 leden
Introductie commissie introductie@nijsac.climbing.nl 0 leden
Lustrum commissie lustrum@nijsac.climbing.nl 0 leden
Materiaal commissie materiaal@nijsac.climbing.nl 0 leden
NSK commissie nsk@nijsac.climbing.nl 0 leden
Opleidingscommissie opleidingen@nijsac.climbing.nl 0 leden
Promofilm commissie promofilm@nijsac.climbing.nl 0 leden
Urban Bouldertopocommissie urbanboulder@nijsac.climbing.nl 1 lid
Stuntcommissie events@nijsac.climbing.nl 3-4 leden (minstens OV-status)
Webmasters webmaster@nijsac.climbing.nl 2 leden
Winter Coordinator wc@nijsac.climbing.nl 0 leden
Winter Wandel Weekend commissie www@nijsac.climbing.nl 0 leden

 


Sponsored by: Grip Klimcentrum Nijmegen, Café BEER & bites, Kathmandu